HMRK Zrinjski Mostar – RK Maglaj 37:25

Nakon lošeg otvaranja proljetnog dijela sezone i dva poraza od Vogošće i Borca, rukometaši Zrinjskog su se vratili starim navikama – pobjedama.

U 16. kolu rukometne Premijer lige, Plemići su na Bijelom Brijegu pregazili Maglaj s velikih 12 razlike (37:25) i tako na najbolji način najavili povratak među mjesta koja vode u play-off.

Od samog početka krenuli su Mostarci po pobjedu. Konstantno su povećavali prednost,a na poluvrijeme odlaze s plus 9 (20:11).

I u nastavku slična igra, Zrinjski je zadržavao prednost, a do krjaj ju je uspio i povećati na 12 razlike za veliku pobjedu od 37:25.

Zrinjski su do pobjede predvodili Filip Vistorop i Vedran Delić sa po 7 pogodaka, dok je Mandarić zabio 6. Džeba i Martinović su zabili po 3, a Doko, Perić, Sarajlić, Babić i Šoljić po 2. U strijelce se još upisao i Bošković.

Kod gostiju je najbolji bio Edo Mehinagić s 8 golova.

Sljedeća utakmica je već za dva dana (petak 24. veljače), a na Bijeli Brijeg dolazi Derventa.

U poluvremenu rukometne utakmice Zrinjski – Maglaj izvučeni su parovi četvrtfinala Kupa BiH u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Kod djevojaka se sastaju Grude – Mira, Katarina – Ilidža, Izviđač – Jedinstvo i Krivaja – Neretva, a kod muškaraca Zrinjski – Bosna Sarajevo, Konjuh – Izviđač, Vogošća – Borac i Maglaj – Krivaja.