HMRK Zrinjski – RK Čelik 30:21

Lijepu rukometnu predstavu pružili su rukometaši Zrinjskog u V. kolu Premijer lige BiH. Plemići su u svojoj dvorani Bijeli Brijeg svladali zenički Čelik sa 30:21.

Od samog početka su Mostarci uspostavili svoju igru i došli do velike prednosti koju su održali do kraja poluvremena, te se na odmor odlaze rezultatom 15:8. Obrana na čelu sa Paradžikom bila je neprobojna za Čelik, dok su u napadu raspoloženi bili Vistorop i Delić.

3

I u nastavku Plemići nastavljaju s razbijanjem protivnika, te odlaze na velikih 10 razlike uz nekoliko sjajnih obrana Damjana Šarca koji je branio u nastavku. Na kraju je bez neke drame Zrinjski priveo utakmicu kraju, te pobijedio s 30:21.

2

Najbolji u redovima Zrinjskog bili su Vistorop sa 7 i Delić sa 5 pogodaka. Doko, Perić, Šoljić i Marić su zabili po 3, a Mandarić i Sarajlić po 2 gola. U strijelce su se upisali i Bošković te Vidačak.

Kod gostiju je najbolji bio Begagić sa 5 golova. Zrinjski sljedeći vikend gostuje kod Krivaje.