HMRK Zrinjski slavio u Kaknju s 31:37

Mostarci su u potpunosti opravdali ulogu favorita u novom susretu Premijer lige BiH i zasluženo slavili. Kakanjci su samo u uvodnih 10 minuta susreta bili u egalu, da bi ekipa Zdravka Medića već polovinom prvog dijela igre imala šest zgoditaka prednosti (10:16). Kakanjci su do odlaska na odmor uspjeli umanjiti prednost gostiju iz Mostara i ekipa Zrinjskog na odmor odlazi sa četiri gola prednosti (15:19).

U nastavku gosti nisu ispustili stečenu prednost, a trener Zdravko Medić je priliku za igru pružio i igračima koji su u prethodnom peridou imali manju minutažu. Na kraju se čak 11 igrača mostarskog tima upisalo u listu strijelaca, a Zrinjski je slavio rezultatom 37:31.

Zrinjski su do pobjede predvodili Delić s 9 pogodaka, Vistorop je dodao 8, Šoljić 5, Marić 4, Babić 3, Kožulj i Doko po 2 te Perić, Mandarić, Pavlović i Kordić po 1.