Pobjeda protiv prvaka Crne Gore za treće mjesto!

Rukometaši HMRK Zrinjski večeras su u Trebinju odigrali susret za treće mjesto Turnira prijateljstva, i to protiv prvaka Crne Gore – RK Lovćen. Nakon što su prvog dana poraženi od domaćeg Leotara s 28:22, Plemići su se danas pokazali u puno boljem svjetlu te zasluženo slavili protiv nekadašnjeg predstavnika u SEHA ligi rezultatom 29:21, čime su osvojili zasluženo treće mjesto.

Doprinos ovoj pobjedi zasigurno je dao Marino Paradžik, koji je danas bio na raspolaganju stručnom stožeru. Mostarski rukometaši su tijekom prvog poluvremena imali rezultatsku prednost i od pet golova razlika, ali su Crnogorci pred kraj smanjili na 13:12, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U drugo poluvrijeme u naši momci ušli još agilnije te već na samom početku povećavaju razliku, koja je u jednom trenutku ponovno iznosila pet razlike. Paradžika je u nastavku na vratima zamijenio Ante Grbavac, koji je nakon tri upisane obrane ponovno vratarsku poziciju prepustio danas odličnom Paradžiku.

U nastavku su svi igrači dobili priliku te pokazali svoj kvalitet čime su dodatno povećali razliku za konačno slavlje od 28:22

HMRK Zrinjski Mostar do pobjede su predvodili Marino Paradžik s deset i Ante Grbavac s tri obrane, Marijan Marić s 8 pogodaka, Dragan Pavlović, Ante Zvonimir Doko i Robert Kožulj dodali su po 4, Bernard Mandarić, Marin Perić i Darko Bošković po 2, a po jedan su upisali Nikola Ivanović, Mario Babić i Damir Džeba!