Pobjeda i poraz protiv Izviđača

zrinjski-izvidac

Nakon utakmice u Mostaru u dvorani Bijeli Brijeg gdje su rukometaši HMRK Zrinjski svladali HRK Izviđač s visokih devet razlike 35:26, večeras je odigrana i uzvratna utakmica u Posušju u sklopu priprema za nadolazeću sezonu.

HRK Izviđač je u tvrdoj i neizvjesnoj utakmici slavio nad Mostarcima s dva razlike 32:30.

U prvim minutama utakmice Izviđač je iskoristio par prilika i odvojio se na 3 razlike. Zrinjski se uspjevao držati u rezultatskom priključku, ali Ljubušaci u jednom trenutku odlaze na 5 razlike, te do kraja poluvremena uspjevaju zadržati prednost i na odmor se odlazi s 18:14 za Izviđač.

zrinja-rukomet-1

U drugom poluvremenu bolja igra Zrinjskog koji dolazi na minus 2, no Izviđač ponovno ubacuje u brzinu više i bježi na plus 4. Ipak Plemići 5. minuta prije kraja dolaze na samo gol zaostatka.

No, Izviđač na kraju uspjeva slaviti s dva gola razlike 32:30.

Najbolji kod aktualnog prvaka BiH, Izviđača bili su Grbavac i Hrstić sa po 6 golova, dok je Rodin 5 puta tresao mrežu Mostaraca.

Kod Zrinjskog su najbolji bili Delić s 8 i Mandarić sa 4 pogotka.