Zrinjski u rukometnoj drami svladao Slaviju 35:34

Zrinjski je u subotu u Mostaru slavio protiv RK Slavija s 35:34. I ovaj puta utakmica Plemića privukla je veliku pozornost, pa se na tribinama dvorane na Bijelom Brijegu našlo oko 400 gledatelja. Prvi dio završio je rezultatom 14:16 zahvaljujući sjajnom gostujućem vrataru Močeviću koji je skupio 15 obrana u prvih 30 minuta te dozvolio i vodstvo od 5 razlike u nekoliko navrata..

U drugi dio Plemići ulaze jače i u 35 minutu imaju vodstvo 18:17, a zatim i serija za 24:17. Do kraja gosti se vraćaju i imaju 34:34 u 59 minuti. Zrinjski zabija za 35:34, s do kraja je bilo pola minute. Gosti nisu iskoristili posljednji napad te je Zrinjski slavio s jednim pogotkom razlike.

Zrinjski su do pobjede predvodili Vedran Delić i Martino Kordić s 8 pogodaka, Robert Kožulj je dao 5, Filip Vistorop i Marijan Marić po 4, Dragan Šoljić 3 te Mario Babić, Ante Zvonimir Doko i Mislav Grgić po 1.

Kod gostiju je Duško Čelica postigao 7 pogodaka.